Season 16 powered by BlackOut Gaming

Division 3A

Week 5

Date Scheduled:
Results submitted:
by Monkeh (nervousENERGY Cosmic Latte)

cp_process_final

cp_process_final

5 - 0

[Screenshots: A ]

koth_pro_viaduct_rc4

koth_pro_viaduct_rc4

3 - 0

[Screenshots: A ]

Jamaica nervousENERGY Cosmic Latte vs European No More Heroes
6 - 0

SteamID Screenshots: A

Players

No More Heroes (5) Enef, Crake, Jundeey, abbe, Truskawa
nervousENERGY Cosmic Latte (5) Link!, JOHNNYJACKAL, Monkeh, onerule, BODLAK
Unrostered (2) DwarF, the_rat_

6 Comments

 1. Monkeh: .:ne:. - .:ne:. said:

  Hi there ¦:-)

 2. Monkeh: .:ne:. - .:ne:. said:

  Jak niektórzy z was wiedzą , dobrze ENEF i Vode przynajmniej , często lubią używać google translate , aby niektóre głupie rzeczy , co wpisuję się jeszcze głupsze . Vode zwróciła stronę spotkania ma jedne z moich google bełkotu tłumaczyć do dodania i na języku wybrał Polski . Więc tutaj jest kilka źle przetłumaczone polski bełkot , awesome .

  Powrót w długiej zimie zimno mojej młodości , zarówno Vode i ENEF grał dla zespołu, który był znany jako BLU nervousENERGY . Nigdy nie grał w tym zespole w tym samym czasie jednak , głównie dlatego, ENEF działałtrochę jak chuj w sieci LAN raz zdenerwowany większość wspólnoty energetycznej nerwowego , cogłupi chłopak . On oczywiście próbują usprawiedliwić swoje działania po przeczytaniu tego i jest odpowiednia do tego , kilka razy ludzie sązbyt wrażliwe .

  Vode dołączył do zespołu jako zwiadowca i stwierdził natychmiastowy efekt synergii z innymi naszymi Willow harcerskiej , to był miły Bromance , która trwała długo i zakończyła się w drużynie BLU wygranej promorion do podziału 3 ETF2L , co było miłe . Nigdy nie dostaliśmy tam grać jednak jak rage Willow opuścić zespół, Vode przestrzegać, i to wszystko się rozpadło . Szkoda, naprawdę , mieliśmy wspaniałą atmosferę dla większości gier graliśmy i to był piękny czas . Dorośli Dave gorzała sporadycznie, ale to głównie moja wina za to, że shite .

  Czas płynął i ENEF dołączył kolejny społeczności i szybko stracił oficjalny mecz Wireplay przeciwko jego dawnych kolegów z zespołu wynikających w tej drużynie Zamykanie wireplay sezon przez embarrasment i wstydu . To było zabawne . Zniszczyliśmy je gravelpit i świetnie się bawiliśmy .

  Vode nie grałem dużo TF2 , ponieważ wyjechał i grał wow lub jakieś gówno . Tak, jest to opóźniony. Szkoda, naprawdę , bo wydaje się piękny , facet normalnego … ale wow … baddie .

  W każdym razie, dość tego śmiecia , czekam na spotkanie na polu bitwy w tydzień 5 tej konkurencji sezonów . Wygląda na to, żadne z nas nie będzie w rywalizacji o wygranie tej 3a Division, ale to nie powstrzyma nas próbuje .

  Powodzenia i miłej zabawy panowie , do zobaczenia wkrótce.

 3. Enef: fest - #wubafan said:

  Jesus Christ monkeh, what have you done, I’ll have to get Strawberry to translate this abomination when I get home from work xD

  I can warn you guys now we won’t be able to play this on the scheduled week because I’m out of the country and straw is busy, hopefully we can work around that. :)

 4. Enef: fest - #wubafan said:

  Sent you a proposal for the week before, :) 20th will be the latest i can play this unless we can prolong it until after the 28th ^^

 5. Kemor: bait - KARAS said:

  Go neeeee

 6. oneru1e said:

  20. oktober 2013
  18:56 – .:ne:. onerule: heyhey!
  18:56 – Enef: yo
  18:56 – .:ne:. onerule: uhm were gonna need a merc for tonight
  18:56 – Enef: thats cool
  18:56 – .:ne:. onerule: http://etf2l.org/forum/user/23375/
  18:56 – Enef: Dwarf is fine ^^
  18:56 – .:ne:. onerule: great :D

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.