Forum

[TEAM] Polish team without a name (quite yet).

Created 12th March 2011 @ 15:09

Add A Reply Pages: 1 2 3 Next »

Biohazard

IDK

To etf2l admins: please excuse me making post in this section of the forums, but there is no other place I could think about to make it in. I don’t want to create another team before I see what players are willing to consider joining.

The team I’m planning on making will be Polish, therefore the rest of the post will be in that language.

Witam wszystkich

Zastanawiałem się nad stworzeniem nowej drużyny (która przetrwa dłużej niż jeden sezon) zbudowanej wyłącznie z polskich graczy. Dla tych którzy mnie znają i są zainteresowani, dajcie mi znać na steamie a dla zainteresowanych którzy nie maja pojecia kim jestem – dodajcie mnie i z checia porozmawiam o możliwościach jakie mamy.

Z chęcią wezmę odpowiedzialnosć za załatwienie serwera (I imienia – już mam parę opcji). Jeżeli pomysł wypali bedę potrzebował kogoś do pomocy z generalnymi zajęciami związanymi z utrzymanie drużyny.

Osobiscie gram soldem, grałem na poziomie w okolicach div 4 i chciałbym znaleźć graczy mi podobnych, zmotywowanych i chetnch do wspólnej pracy nad zbudowaniem mocnej drużyny zorganizowanych graczy. Regularne sesje treningowe I co najmniej 4 wieczory gier powinny nam pozwolic na zbudowania mocnej ekipy.

Dwie zasady:
– jak watpisz w możliwość utworzenia dobrego polskiego teamu, to proszę nie pisz do mnie
– jeżeli nie masz doświadczenia co najmniej jednego sezonu w jakiekolwiek lidze tf2 to również nie będę zainteresowany

Z chęcią wysłucham też konstruktywnych opinii na ten temat, wyraźcie swoje zdanie odpowiadając tu (zakładając że admini nie zamkną tego tematu :D).

Dzięki i czekam na opinie i zainteresowanych!

edit. zapomniałem dodać że mająć 25 lat wolałbym żeby gracze którzy mnie dodają, mieli co najmniej 18 lat (z powodów dojrzałości) ale jestem w stanie zrobić wyjątki, pozdrawiam


Last edited by Biohazard,

speedy

ZW

polish mads

gold

ympocucked

gl :)

Exfane

gl bardzo dobry pomysł

ExcessiveEvil

DAKKA

Chlopiec pod somolotem!

Biohazard

IDK

Quoted from speedy

polish mads

Liczę że pogadamy wieczorem (?) pozdro, i daj znac mgx – może jest zainteresowany – z chęcią bym z wami chłopaki znów pograł

Mors Immortalis

KoP!?

Część nie ma doświadczenia, a reszta siedzi w grupkach w div5/6 nie mniej życzę powodzenia.


Last edited by Mors Immortalis,

Biohazard

IDK

Quoted from Mors Immortalis

Część nie ma doświadczenia, a reszta siedzi w grupkach w div5/6 nie mniej życzę powodzenia.

Dzięki :) nie wspomniałem że nigdy nie miałem okazji sie zagłębić w polskim tf2. Jeżeli ten projekt nie wypali to najprawdopodobniej poszukam polskiego teamu z którym mógł bym pograć – dla samego doświadczenia i żeby udowodnić sobie (po tym co słyszałem od innych) że można utworzyć polską ekipe która da sobie radę na dłuższą metę.

Reload

BiG
BiG

Co za asy!

Orchid

|=3

Quoted from Reload

Co za asy!

xD

Dr-GimpfeN

9g1c

Quoted from Biohazard

Witam wszystkich

Zastanawiałem się nad stworzeniem nowej drużyny (która przetrwa dłużej niż jeden sezon) zbudowanej wyłącznie z polskich graczy. Dla tych którzy mnie znają i są zainteresowani, dajcie mi znać na steamie a dla zainteresowanych którzy nie maja pojecia kim jestem – dodajcie mnie i z checia porozmawiam o możliwościach jakie mamy.

Z chęcią wezmę odpowiedzialnosć za załatwienie serwera (I imienia – już mam parę opcji). Jeżeli pomysł wypali bedę potrzebował kogoś do pomocy z generalnymi zajęciami związanymi z utrzymanie drużyny.

Osobiscie gram soldem, grałem na poziomie w okolicach div 4 i chciałbym znaleźć graczy mi podobnych, zmotywowanych i chetnch do wspólnej pracy nad zbudowaniem mocnej drużyny zorganizowanych graczy. Regularne sesje treningowe I co najmniej 4 wieczory gier powinny nam pozwolic na zbudowania mocnej ekipy.

Dwie zasady:
– jak watpisz w możliwość utworzenia dobrego polskiego teamu, to proszę nie pisz do mnie
– jeżeli nie masz doświadczenia co najmniej jednego sezonu w jakiekolwiek lidze tf2 to również nie będę zainteresowany

Z chęcią wysłucham też konstruktywnych opinii na ten temat, wyraźcie swoje zdanie odpowiadając tu (zakładając że admini nie zamkną tego tematu :D).

Dzięki i czekam na opinie i zainteresowanych!

edit. zapomniałem dodać że mająć 25 lat wolałbym żeby gracze którzy mnie dodają, mieli co najmniej 18 lat (z powodów dojrzałości) ale jestem w stanie zrobić wyjątki, pozdrawiam

Hi all

I thought about creating a new team (which will last longer than one season), built exclusively with Polish players. For those who know me and are interested, let me know on Steam you are interested in those who have no idea who I am – add me, happy talk about the opportunities we have.

I am happy I will take responsibility for arranging the server (and the name – I’ve already got a few options). If the idea burned out I will need someone to help with general activities associated with the maintenance team.

Personally I play sold, I played on a level in the vicinity of div 4, and I would like to find similar players, motivated and chetnch to work together at building a strong team of organized players. Regular training sessions and at least four nights of games should allow us to build a strong team.

Two principles:
– As you doubt the possibility of establishing good Polish team, then please do not write to me
– If you have no experience at least one season in any league tf2 also will not be interested in

I am happy to listen to a constructive opinion on the subject, your mind express the answer here (assuming that the administrators do not close this topic: D).

Thanks and I look forward to feedback and interested!

edit. I forgot to add that having 25 years I would prefer that I add players who had at least 18 years (for reasons of maturity), but am unable to make exceptions, I greet

Biohazard

IDK

lol nice google translate bro

Cizeer

gl

Exfane

http://www.youtube.com/watch?v=I_iPq5hMtBE

bump

Mors Immortalis

KoP!?

Quoted from Biohazard

[…]

Dzięki :) nie wspomniałem że nigdy nie miałem okazji sie zagłębić w polskim tf2. Jeżeli ten projekt nie wypali to najprawdopodobniej poszukam polskiego teamu z którym mógł bym pograć – dla samego doświadczenia i żeby udowodnić sobie (po tym co słyszałem od innych) że można utworzyć polską ekipe która da sobie radę na dłuższą metę.

Da się to zrobić jak dasz radę znaleźć ekipę i sprawnie nią zarządzać, problemem zawsze był brak ludzi na wymianę, bo to nasze polskie podwórko jest jakie jest :S

Add A Reply Pages: 1 2 3 Next »